نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: وسواس فکری

1863
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41436
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

وسواس فکری

با سلام ،چند ماهی بود خوب شده بودم با روش های دکترم ،ولی بعد نرفتم ولی باز دیروز یک فیلم میدیدم که نباید نگاه نمیکردم ،باعث شد ،نسب به جاقو وسواس بگیرم ،تو ذهنم هزار جور فکر خیال میومد به سرم ،که چاقو رو مخفی کنم ،نکنه یکی میاد از چاقوی من آدم میکشه ،چون این چاقو ،مال منه ،اثر انگشت بگیرن ،منو به جاش میگرن ،و اعدام‌میکنند و خلاصه از الان که این متن رو مینویسم ترس همه جای بدنم رو گرفته ،خوب چاقو رو کجا بزارم گاها در مغازه یک نخی یا میوه ای پوست بکنم لازم‌میشه ،وجالبه بدونیدازترس ،یه جایی مخفی کردم که چشمام نیفته بهش،تورا تو این مواقع شما یک حرف مثبت بزنید حالم خوب بشه ،منتظرم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : وسواس فکری

نقل قول نوشته اصلی توسط karbala نمایش پست ها
    با سلام ،چند ماهی بود خوب شده بودم با روش های دکترم ،ولی بعد نرفتم ولی باز دیروز یک فیلم میدیدم که نباید نگاه نمیکردم ،باعث شد ،نسب به جاقو وسواس بگیرم ،تو ذهنم هزار جور فکر خیال میومد به سرم ،که چاقو رو مخفی کنم ،نکنه یکی میاد از چاقوی من آدم میکشه ،چون این چاقو ،مال منه ،اثر انگشت بگیرن ،منو به جاش میگرن ،و اعدام‌میکنند و خلاصه از الان که این متن رو مینویسم ترس همه جای بدنم رو گرفته ،خوب چاقو رو کجا بزارم گاها در مغازه یک نخی یا میوه ای پوست بکنم لازم‌میشه ،وجالبه بدونیدازترس ،یه جایی مخفی کردم که چشمام نیفته بهش،تورا تو این مواقع شما یک حرف مثبت بزنید حالم خوب بشه ،منتظرم

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام . بهتر بود بجای ادامه ندادن پروسه درمانیتون به درمان ادامه میدادین و به تذکرات توجه لازم رو داشتین تا دوباره ایندحالت هارو تجربه نکنید . باتوجه به تاپیک های سابق شما و ترس ها و نگرانی هاتون توی مسائل مختلف شما وسواس فکری و عملی ( ocd) دارین وبرای دریافت کمک تخصصی باید به روانشناس مراجعه کنید و درصورت نیاز برای دارو درمانی به روانپزشک ارجاع خواهید شد

3. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41621
    تشکـر
    110
    تشکر شده 44 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : وسواس فکری

خیالت راحت عزیزم کسی با چاقوی تو ادم نمیکشه تا وقتی که مخفی باشه و جلوی چشمت نباشه

5. کاربران زیر از tarah2020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)